Jak zrobić minetę?

Oczywiście nie ma jednego przepisu na udaną minetę, bo każda kobieta jest inna. Mimo to, poniższe instrukcje, na pewno będą bardzo pomocne w drodze do odnalezienia tej właściwej metody dotarcia do ekstazy partnerki. Jeśli przyłożysz się do tego i wzniesiesz na wyżyny swoich umiejętności w operowaniu językiem, to partnerka na pewno przeżyje niezapomniany orgazm i z pewnością, bardzo chętnie, odwdzięczy Ci się w podobny sposób.


50 Twarzy Greya
Oficjalna kolekcja gadżetów
Sprawdź ofertę


Nie przechodź od razu do sedna sprawy. Najpierw trzeba rozgrzać delikatnie partnerkę pocałunkami. Zacznij od brzucha, okolice pępka, podbrzusze, wewnętrzna strona ud. Będzie wyczekiwała aż zajmiesz się łechtaczką, ale niech trochę się poniecierpliwi. Im dłużej poczeka tym bardziej będzie rozgrzana. W innym wypadku zamiast przyjemności możesz dostarczyć jej łaskotaki, a nawet ból. Nie śpiesz się. Gdy już czujesz, że partnerka jest odpowiednio wilgotna i w pełni gotowa, przejdź do całowania pochwy i łechtaczki. Rób to jednak bardzo delikatnie. Za mocny ucisk języka na jej najbardziej wrażliwy punkt może sprawić ból, a to na pewno nie pomoże Ci w dotarciu do celu. Powolne ruchy z góry na dół i z powrotem. Delikatnie i powoli. Z czasem zmieniaj kierunek ruchów języka. Zataczaj nim kręgi, ruszaj w poprzek pochwy, dotykaj tylko delikatnie łechtaczki punktowo i chowaj język. Nie ma nic gorszego jak monotonia i trzeba urozmaicać doznania. Gdy liżesz pochwę, jednocześnie pocieraj wilgotnym palcem łechtaczkę. Ważne żeby palec nie był suchy, bo może to być dla partnerki nieprzyjemne. Następnie wsuń palec (lub dwa) do wnętrza pochwy, nie przerywając pieszczot językiem. Poruszaj delikatnie palcami w przód i w tył. Zegnij palce lekko ku przodowi i postaraj się znaleźć punkt G, który jest na przedniej ściance pochwy na głębokości około 2 cm. Gdy już go zlokalizujesz zajmij się jego masowaniem, a jednocześnie kciukiem (wilgotnym!!!) masuj łechtaczkę. Teraz mając wolne usta może wykorzystać je do całowania partnerki po całym ciele.

Obserwuj reakcje partnerki i na ich podstawie reaguj. Zmieniaj technikę zależnie od rozwoju sytuacji. Nie bój się zapytać partnerki czy robisz to dobrze. Wskazówki zawsze są dobrą opcją i na pewno pomogą w polepszeniu doznań.

afrodyzjaki kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *