Czy seks analny jest przyjemny?

Może być bardzo przyjemny, ale tylko jeśli się do tego dobrze nastawimy i przygotujemy. Nie może to być decyzja jednostronna i wymuszona. Musi być pełen luz i swoboda. Na początku może być nieco dziwnie, ale wrażenia poprawiają się z każdą chwilą. Na pewno bardzo istotne, prócz wyluzowania, jest dobre nawilżenie. Dobrym pomysłem jest użycie nawilżacza. Jeśli partnerka jest mocno podniecona to powinien wystarczyć sam śluz z pochwy. Ważne jest by zacząć z głową i delikatnie, bo można się zrazić na początku, a naprawdę byłoby szkoda, bo doznania są bardzo intensywne i nieporównywalne z tradycyjnym seksem.

Na początku byłam temu przeciwna,nie chciałam się na to zgodzić, ale z czasem się do tego przekonałam. Lubię seks analny,ale „od święta”.To dobre urozmaicenie.
Marta. (23 l.)

Tak, jest przyjemny. Tylko trzeba się do tego dobrze przygotować, a najważniejsze jest odpowiednie nawilżenie. Zaleca się użycie jakiegoś żelu. Kiedy pierwszy raz spróbowaliśmy z chłopakiem seksu analnego to na początku czułam się nieco dziwnie, ale po chwili zaczełam odczuwać przyjemność, która narastała z każdym ruchem.
Ania (34 l.)

Byłam sceptyczna, ale szybko poczułam, że niepotrzebnie miałam obawy. Na początku było dziwnie, ale teraz moje najmocniejsze orgazmy są właśnie podczas tego rodzaju seksu.
Małgosia (27 l.)

afrodyzjaki kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *